Nový byt

Vždycky jsem si říkala, že až s přítelem budeme konečně bydlet v našem bytě, že jsi pozveme asi možná bytového architekta. A možná vy se mi smějete, že si myslíte, že jsem třeba nějaká moc náročná anebo panovačná. Jenomže tohle tedy vůbec ne, protože já jsem si řekla, že když už budeme mít konečně nový byt, že bychom si ho taky mohli udělat nějaký pěkný. Všechno chce přeci nějakou změnu! A chtěla jsem mít takový, že by nám ho navrhl přímo bytový architekt. Přítel chvíli váhal a nevěděl, jestli to myslím vážně nebo jestli si nedělám jenom srandu.

Obývák se nám líbí.

Jenomže když přítel zjistil, že si srandu opravdu nedělám a že bych opravdu toužila po tom, abychom si do bytu zavolali bytového architekta anebo nějakého kvalitního designéra, tak zvážněl. A také jsem se dozvěděla, že pokud chcete ušetřit opravdu peníze za bytového architekta nebo bytového designéra, tak je opravdu nejlepší, pokud si seženete nějakého toho architekta nebo designéra, který je teprve v učení, protože když je to učeň, tak si nebere plnou taxu, ale vezme si pouze půlku. Takže jsme toho s přítelem využili, alespoň jsme také udělali radost nějakému učni či studentovi, aby si mohl vyzkoušet svoje výtvory na našem novém bydlení.

Máme pěkný interiér.

A světe div se, byli jsme opravdu moc překvapení. Opravdu nám bytový architekt udělal tak pěknou kuchyň a obývací pokoj, že jsem z toho úplně nadšená. Dokonce i přítele řekl, že tohle bylo opravdu perfektní rozhodnutí, že on sám bych se k tomu asi nerozhoupal, protože by nevěděl, jak se vybírá bytový architekt. A proto i vám doporučuji, abyste se nebáli a zkusili si taky vzít bytového architekta nebo designéra, který vám pomůže s vaším interiérem a dovede ho k dokonalosti. A bytový architekt https://bydesign.cz/ vám samozřejmě vždy něco navrhne a vy si to potom v klidu rozmyslíte, jestli se vám to bude líbit.