Dovolená v Praze

Plánujete letní dovolenou a rádi byste poznali něco pěkného? Každým rokem vyrážíte do zahraničí, abyste poznali kulturu jiných zemí, jejich vybraná jídla a krásné památky. Není na to, když od odborníků ochutnáte jedinečné delikatesy mořských živočichů. Každá kultura je jiná a klade si na své pokrmy jiné nároky. Ochutnáním pokrmů, připravovaným místními lidmi, je k nezaplacení. Vyhledáváte země s mořem, abyste mohli tělo podrobit slané koupeli a nechat ho krásně zregenerovat. Mořská voda je pro tělo blahodárná a krásně vám vyčistí pleť. Máte toho v zahraničí už spoustu procestovaného, ale vlastní zemi jste zatím příliš neprouzkoumali. Nyní je čas poznat i svou rodnou zemi, která skrývá jedinečné zákoutí a krásy. Proč rovnou nenavštívit hlavní město České republiky? Je to krásné místo se spoustou památek. Víkend na pořádný průzkum vám stačit nebude.

pohled na Prahu

Mi vám nabízíme krásné ubytování přímo v Praze. Hotel na Praze 5 je útulný s kouzelnou venkovní zahrádkou. Pokoje jsou moderně vybaveny a najdou si zde místo šetřílci i nároční hosté.

  • Nabízíme standardní hotelové pokoje, které jsou vhodné pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. jsou moderně vybaveny s vlastním sociálním zařízením.
  • Pro méně náročné osoby máme v nabídce pokoje economy, které se liší od standardních tím, že mají sociální zařízení společné na chodbě. Vhodné pro turisty, kteří nebudou na pokojích trávit moc času.
  • Pro náročné hosty tu máme v nabídce apartmány, které jsou prostornější a plně vybaveny ke spokojenosti zákazníků. Apartmány mají vlastní kuchyňský kout. Vybavením umožňují delší pobyt.

orloj

Součástí penzionu je krásná restaurace s venkovní zahrádkou, kde se budete cítit velmi pohodlně, ani vám nepřijde, že jste v hlavním městě. Restaurace nabízí k pobytu snídani ve formě švédských stolů a to jak v teplé tak ve studené podobě. Dále si můžete rezervovat s pobytem polopenzi. Restaurace je otevřena od pondělí do pátku a nabízí celkem padesát míst k sezení. Po náročné památkové cestě městem, vám posezení u dobrého jídla a čerstvě namleté kávy přijde vhod. Hostel v Praze 5 je ideální výchozí bod pro vaše výlety.