Krásná pleť s minimem nákladů

Postava, vlasy a pleť. To jsou tři věci, které by většina žen chtěla na sobě změnit. A to snad odjakživa. Vlasy se dají vyřešit šampóny, postava upravit pomocí cvičení a jídla, ale udržet si mladistvou pleť co možná nejdéle je pro mnohé dámy složité. Patříte-li mezi ně, nemusíte nad sebou lámat hůl. Řešení samozřejmě existuje a není ani drahé ani komplikované. V mnoha případech není nutné spoléhat se na rozličné krémy, které jsou jednak drahé, druhak většinou moc nefungují. Bohatě postačí změnit pár svých návyků, které vaší pleti neprospívají.
Masáž kůže
1.      Nebojte se sportovat – co se týče krásy, je sportování sice spojené s vylepšením postavy, ale co se týče pletí, může pomoci rovněž. Pleť je jedním z indikátorů duševního zdraví a pokud se psychicky necítíte dobře, samozřejmě tak ani nevypadáte. Když se však budete s železnou pravidelností věnovat sportování, budete vylučovat velké množství serotoninu a dalších látek, které souvisejí se štěstím, a tudíž budeme mít i lepší náladu, která se odrazí i na kvalitě vaší pleti.
2.      Dbejte na zdravý spánek – není nadto se dobře vyspat. Málokdo to ale umí, a to i o víkendu. Na dobrý spánek byste neměli rezignovat, jinak se vám může jako bumerang vrátit mimo jiné třeba i na té pleti. Každá modelka moc dobře ví, že nemá příliš ponocovat, jinak se to negativní způsobem projeví na její pleti. Zkuste v tomto směru modelky napodobit a spěte tolik, kolik potřebujete a hlavně kvalitně. Snažte se neusínat s negativními myšlenkami a otevřete si na noc okno. I v zimě. Uvidíte, že to pomůže.
Pleťová maska
3.      Hydratace je základem úspěchu – pleť byste neměli nechávat vysušenou, jinak se bude snižovat její kvalita. Z toho důvodu byste se měli pravidelně oplachovat, stačí dvakrát denně. Také byste neměli zapomínat na pitný režim, který je stejně důležitý jak v letním počasí, tak také v zimě. Nemusíte to nijak přehánět, ale alespoň tři litry denně byste vypít měli.