Cesta k vytoužené postavě

Také si při pohledu do zrcadla povzdechnete nad svým tělem? Bojíte se stoupnout na váhu? Stydíte se vyjít v bikinách nebo v plavkách? Každý z nás touží po dokonalém a vytvarovaném těle, ale málo kdo se odhodlá pro změnu. Dieta a cvičení pro vás už nemusí být sprosté slovo. Jde to i bez hladovění a hodin strávených v posilovně! Máme pro vás několik tipů, které vám pomohou k lepšímu tělu.
pomocníci při hubnutí
1. Změňte své stravovací návyky!
Při hubnutí je důležité přijímat vyváženou stravu. Pokud jste milovníky sladkostí a tučných jídel, bude to pro vás těžké. Vyměňte tyto kalorické bomby za zeleninu a ovoce. Budete překvapení, jak rychle se začne váš organismus měnit. Nestačí však jen změnit stravu, důležité je si jídlo i správně připravit a načasovat. Chystejte si svá jídla dopředu a nenechávejte vše až do chvíle, kdy doslova umíráte hlady! Pokud nemáte čas na chystání je na místě krabičková dieta. Přečtěte si, co krabičková dieta obnáší a jak může ovlivnit váš dosavadní život.
2. Pohyb
Při hubnutí se samozřejmě doporučuje i pohyb a cvičení. Nejde přece jen o to být hubený, ale i pěkně tvarovaný. S pohybem bude vaše dieta efektivnější a rychleji uvidíte výsledek.
Stačí přidat nějaký ten pohyb.
Co takhle vyměnit cestu autobusem do práce za chůzi a výtah za schody? Začněte zlehka. Pokud je pro vás pohyb obtížný, zkuste pro začátek jet cestou do práce autobusem a zpátky pěšky.
salát s toastem
Cvičení

Pokud se však cvičení a pořádnému pohybu nebráníte a vadí vám pouze posilovny zkuste cvičit doma. Existuje nepřeberné množství videí s cvičením. Velká spousta z nich je nejen pro zkušené, ale i pro začátečníky. Pokud vás trápí nedostatek času, najděte si kratší videa, opravdu se zapotíte i během 15 minut.
3. Nastartujte svůj metabolismus
Pro hubnutí je důležité mít správně nastartovaný metabolismus. Osvědčeným a dobře známým způsobem je teplá voda s citrónem, která vašemu tělu dodá nejen vitamíny, ale pročistí váš trávící systém a dodá vám energii. Další možností je také pití zeleného čaje a pohyb.
4. Hodně pijte!
Pokud nepřijímáte dostatečné množství tekutin, může být vaše tělo zavodněno. Váš denní příjem tekutiny by měl být minimálně 2 litry. Zapomeňte však na slazené nápoje! Cílem k vaší vytoužené postavě je čistá voda.
Co je však ze všeho nejdůležitější? Nevzdávat se! Proto hlavu vzhůru a pojďme společně vstříc vysněnému tělu.