Nechte si poradit, jak vyčistit koberec

Ruční čištění a průmyslový vysavač

Sociální síť YouTube je plná zajímavých příspěvků a mnohé z nich se týkají i čištění koberců. Že vám může koberec vyčistit profesionální firma, je známo snad každému. Čisticí proces může být skutečně na úrovni a vyčištění koberce nebude pouhou fikcí, to samozřejmě uznáváme, ale jistou možností je vyčistit koberec svépomocí.

kočka na koberci

Některá videa na YouTube vám naznačí, že ruční čištění běžných nečistot, které nezachytí běžný sáčkový vysavač, může být v podstatě stejně efektivní, jako od profesionálů. Nevýhodou je pouze to, že čištění musíte provádět kartáčem a čisticím prostředkem na koberce a navíc v součinnosti s průmyslovým vysavačem. Konkrétně to proběhne tak, že na koberec aplikujete vodní roztok s čisticím saponátem a pomocí kartáče jej ručně nanesete mezi vlákna, načež se z vláken uvolní nečistoty, které na koberci setrvají do doby, než je odsajete průmyslovým vysavačem.

Odsátí nečistot by mělo proběhnout během krátké doby od aplikace čisticího prostředku a procesu kartáčování, aby se zas nestačily zachytit mezi vlákna. A co se týče průmyslového vysavače, postačí model, který pouze odsává tekutiny s dostatečným výkonem, aby povrch koberce zůstal pouze vlhký.

sociální síť YouTube

Stažení videa

Jestliže vás některé rady na toto téma zaujaly, a naleznete na sociálních sítích zajímavé příspěvky s návody, jak koberce čistit svépomocí, stáhněte si je video downloaderem, abyste http://www.luzicke-hory.cz/mista/ měli jistotu, že je jejich vlastník neodstraní. Video totiž může zmizet kdykoli a bez varování, vlastník příspěvku má plné pravomoci nakládat s ním podle svého uvážení.

To se samozřejmě týká jakéhokoli videa, a proto vám doporučujeme zdroje, které jsou pro vás zajímavé a přínosné, ukládat do počítače nebo na mobil, abyste měli jistotu, že o ně nepřijdete. Stažení videí je zdarma a s možností stažení v původní kvalitě a rozlišení.