Pánské dřevěné hodinky

Hledáte něco neobvyklého, co příjemně potěší okolí a ozdobí vaše zápěstí? Milujete přírodní materiály a zajímavý vzhled? Milujete produkty vyrobené s láskou? To jste na mém e-shopu správně. Mé vkusné pánské dřevěné hodinky jsou tím pravým doplňkem pro vás. Můžete využít mých služeb a navrhnout si hodinky sami, tudíž je objednat na zakázku, nebo si vybrat hodinky, které jsou na mém e-shopu ihned k odběru. Všechny jsou originální a vyrobeny s láskou. Dbám na detaily, proto každý milimetr mých hodinek je vyroben pečlivě a precizně. Spokojenost zákazníků je pro mě to nejdůležitější.

Kde to všechno vzniká

Čím se od ostatních výrobců liším?

  • Vyrábím hodinky ručně.
  • Každému kusu se věnuji zvlášť a dávám do toho vše, co je ve mně. Proto je každý kousek naprosto jedinečný a nikdy stejný nenajdete. Česká výroba a ruční práce se na hodinkách odráží a všechno záleží na tom, jak moc se výrobce zpracování výrobku věnuje.
  • Pro mě znamená kvalitně odvedená práce vše, jediný krok k úspěchu, a to také praktikuji.

Hodinky vyrábím v několika velikostech, od velikosti S po velikost XL, kdy velikosti S a M jsou pro dámské ruce a velikosti L a XL pro ruce pánské. Hodinky nejsou vůbec těžké, i když jsou vyrobeny ze dřeva, jak se na první pohled může zdát.

Hodinky na zakázku

Většina mých hodinek obsahuje strojek QUARTZ, který chci postupně nahradit automatickým strojkem. Sklíčko a řemínek je možno si vybrat podle svého vkusu, od toho se také odvíjí má cena hodinek. Je možno si koupit kožený řemínek, pokud je vaším přáním mít hodinky celé dřevěné, je na místě i řemínek dřevěný. Sklíčka máme minerální či safírová. Při zpracování záleží opravdu jen na vás.Pokud máte jakýkoliv dotaz či jakékoliv přání, neváhejte mě kontaktovat, vše pořešíme a s radostí vám poradím. Cokoliv vás napadne, jsem k vašim službám, vaše zpětné vazby mě posouvají dál a můj e-shop blíže k dokonalosti.