Vylepšete svou starou kosmetiku

Několik kosmetických produktů, o kterých jsem ani já nevěděla. Od té doby, co je používám mi změnily život!

1. Přizpůsobivý balzám na rty The ONE

Balzám na rty je produktem společnosti Oriflame. Jedná se o balzám na rty, který je fialové barvy. Balzám reaguje s vaší kůží a tím je zbarví do jemně růžové v závislosti na vaší struktuře rtů. Nejen, že slouží jako rtěnka, ale také rty hydratuje.

Malý tip pro vás. Pokud chcete, aby lesk vydržel delší dobu, lze zafixovat stíny na oči. Díky nim si můžete ještě trošku pohrát s barvou lesku.
detailně zachycené řasenky

2. Wake me up

Jedná se o produkt, který také pochází od Oriflamu. Můžete použít také jako korektor nebo dokonce zakrýt své nedostatky a vynechat obyčejný make-up. Tyčinka se skládá ze dvou částí, zelené a béžové. Zelená strana má v sobě výtažek z čajovníku a lze použít na rychlejší hojení pupínků či zakrytí nedokonalostí. Béžová jde použít samotně jako lehčí make-up nebo zakryje zelenou, která schovává pupínky. Jednoduše přenosný produkt beze strachu, že v horkém počasí vyteče.

3. Řasenka Wake Me Up

Zboží je vyráběno firmou Rimmel London. Řasenka sama o sobě prodlužuje délku řas a dodává objem. Její obsah tvoří vitamíny a okurka. Ano čtete dobře, avšak zajímavostí je, že pokud si k ní čuchnete, voní spíše jako jablko. Jen bych ráda upozornila, že obal má zelenou barvu, avšak může dostat i jiné, protože odstín obalu se mění v závislosti na úhlu pohledu.
žena stříkající na sebe sprej

4. Naturals

Voňavky Naturals pochází od Avonu. Staly se velmi populární díky lehkému plastovému obalu a jemné vůni, která se skládá z mnoha různých přísad. Převážně se jedná o ovoce či květy. V tomto létě se velmi oblíbenými staly tělové spreje s třešňovým květem a malinou a černým rybízem. Přestože spreje nevydrží celý den, na pár hodin jsou parádními doplňky do kabelky.

Naturals nejsou jen voňavky, jedná se i o krémy na ruce, tělová mléka, tělové peelingy a sprchové spreje.

Každá osoba může mít jiné tělo, a proto si produkt nejdříve zkuste, abychom zamezili problémům s výskytem alergie.