Šikana na pracovišti

Muži

Máte pocit, že se v manželství tak trochu nudíte, ale svou manželku máte přece jen docela rád a navíc nemáte rádi změny, takže servis, který máte doma, byste docela postrádal? Na druhou stranu Vám ovšem přijde, že ještě nejste tak starý a rád byste si v životě ještě něco užil? Mnoho mužů, kteří se dostanou do takového stadia partnerské ambivalence, obvykle situaci řeší mileneckým vztahem. Je to ovšem krajní řešení, kdy jsou nešťastní všichni zúčastnění.
přepadení podnikatele

Pokud chcete, aby si Vaše manželství udrželo svěžest, musíte tomu také trochu napomoci a nečekat, že to za Vás vyřeší manželka. Překvapte ji tím, že se chopíte aktivity Vy sami. Nebojte se jít do romantiky. Každá žena má ráda romantiku, i když tvrdí, že ne. Zkuste si vyřídit hlídání pro děti (i za cenu, že byste uplatili nejlepší kamarádku své ženy) a vezměte svou ženu na romantický pobyt v některém romantickém hotelu zámeckého typu. Kytka na pokoji, šampaňské v lednici. Nešetřete a vezměte ji na drahou večeři a dopřejte si společně prvotřídní wellness ve vířivce a s masážemi. Kromě toho, že si dopřejete relaxaci, kterou potřebujete oba dva pro své fyzické i psychické zdraví, dosáhnete toho, že si Vaše manželka bude připadat zase krásná, žádoucí a milovaná a věřte tomu, že Vám to vrátí a to ještě v noci.

Současná emancipační vlna totiž snižuje motivaci k tomu, aby si muž počínal jako ochránce, který zajišťuje komfort a bezpečí a žena jako ta, která s vděčností přijímá od muže péči. Ovšem v určitých situacích je to rozhodně škoda.
osoby bez obličeje

Samozřejmě na takový pobyt nemůžete jezdit každý měsíc, ale rozhodně jde nacházet prostor pro drobnější aktivity tohoto typu, které velmi významně mohou přispět k oživení Vašeho partnerského a především mileneckého vztahu, aniž by došlo ke ztrátě kytičky v podobě mileneckého vztahu, který jen málokdy vede ke štěstí.