Kolagen, který vám pomůže s bolavými klouby.


Opravdu je zdraví to nejdůležitější, co v našich životech máme. A jak tedy o sebe správně pečovat, abychom byli co nejdéle ve výborné kondici a v plné fyzické síle. Tak základ je určitě pohyb a vyvážená strava, která je nutná co nejvíce dodržovat. A to zejména se vyhnout nezdravému rafinovanému cukru a sladkým limonádám, které nám nejenom kazí naše zdraví, ale také naše zuby. A jak víme v dospělém věku není oprava chrupu žádná levná záležitost. A čím jsme starší, tím je pro nás péče o zdraví těžší. A tak proto se musíme velmi často přiklonit k užívání nejrůznějších léků. Ale pokud se nechceme cpát chemií, můžeme i vyzkoušet doplňky stravy, které by nám měli doplnit všechny chybějící složky, které nejsme schopni doplnit ve stravě.

kolenní kloub

A to je například nenasycené mastné kyseliny anebo vitamíny a minerální látky. A na co všechno vám pomůže hydrolizovaný kolagen na klouby? Ten je velmi prospěšný, pokud chcete, aby vám klouby fungovaly přesně tak jak chcete. Jeho častým užíváním si zlepšíte funkčnost kloubů a jejich chrupavek. A budete jistě překvapeni za jak krátkou dobu to bude fungovat. A kolagen vám nebude pomáhat jenom na klouby. Jeho skvělý účinek budete pociťovat i na kvalitě vašich vlasů a pleti. Pleť se bude zjemňovat a dosáhnete zase pružnosti a pevnosti. A to samé platí i u stavu vašich vlasů a nehtů. Vlasy budou lesklejší a zlepší se jejich pevnost a přestanou se lámat. A to i nehty.

sportovci

Budou pevnější a přestanou se lámat a nebudou mít rýhu. A jaké kolagenové preparáty se nejvíc hodí na klouby? Kolagenů, které vám budou pomáhat s vašimi klouby je celá řada. A vybírejte podle studií a klinických testů, abyste získali jistotu, že jsou přípravky kvalitní a budou vám opravdu pomáhat. Například přípravek Prom-IN Joint Care Drink. Ten se už po několikáté umisťuje na těch nejvyšších příčkách. Obsahuje jen ty nejkvalitnější přísady a od mnohých jiných se liší, že ho můžete sehnat i v příchuti grepu anebo ten typický bez příchutě. A jedno malé balení vyjde zhruba na 599Kč. U nás je asi nejvíce rozšířený Alavis Triple Blend Extra. Tato výživa byla tedy nejdříve určena pro koně, ale to vůbec nevadí. Mohou ji užívat i lidé a jsou v něm obsaženy ještě více účinných látek. A pomůže vám zaručeně snížit anebo dokonce zastavit poškození chrupavek.