Ideální partnerka

Najít si dnes ideální partnerku je pro většinu mužů dnes značně náročné. Většina z nich má vymodelovaný jasný model ženy, která je krásná, chytrá, vtipná a s vypracovaným tělem. Často se tak ženy setkávají u mužů s nepochopením, kteří podléhají iluzi. Dalším viníkem, proč je většina mužů sama je fenomén pornografie. Ta je dnes velice rozšířená a absolutně ničí intimitu a pozici sexu ve vztahu. Většina mužů se tak zaměřuje na sex jako na cosi drsného, kdy je žena pouze nástrojem k uspokojení a kusem masa.
žena na badoo
Již dávno se ze vztahu vytratila intimita a láska, kdy si milenci vzájemně projevují něžnost. Je zapotřebí v sobě opět objevit svou romantickou část a ukázat své něžnosti a lásku. To se následně projeví také v pocitu uspokojení u obou, kdy budou brát svou fyzickou stránku jako cosi intimního.
Jelikož žijeme ve světě virtuální doby normální možnosti seznamování jsou dnes již minulostí. Většina párů se tak dnes kromě tradičních cest setkává také na internetu a nejrůznějších internetových seznamkách. Existují jak ty tradiční, tak i ty více povrchní, které ani tak nejsou založeny pouze na dlouhodobém vztahu, ale spíše pouze na sexuální stránce. Mezi nejznámější patří Badoo nebo Tinder.
Zde uživatele pouze hodnotí fotky ostatních uživatelů. Pokud je shoda vzájemná uživatelé si můžou spolu psát a posouvat tak konverzaci vlastním směrem. I přesto je úspěšnost vztahu na pováženou. Nejde ani tak o to, kde se seznámíme, ale spíše o to, jak přistupujeme ke vztahu a fungování jednotlivých partnerů. Často můžeme vidět známý vzorec. Lidé, kteří jsou svoji již nějakou dobu zjistí, že existuje určitá neshoda.
milenci v trávě
Tu se nesnaží nijak řešit, ale pokud vztah nefunguje jednoduše ho ukončí. Nesnaží se nic opravovat či hledat chyby, pokud se projeví jakákoliv trhlina oba partneři ze vztahu utíkají. To je způsobeno také konzumním způsobem života, kdy lidé místo aby věci opravovali spíše hledají nové funkční věci, které by ty staré nahradily. Problémy však v životě nastanou vždy, otázkou tedy je, zda je budeme ochotni řešit.