Hledáte kvalitní plot za dobrou cenu?

Stavíte dům?
Ať už stavíte nebo rekonstruujete dům, možná řešíte i otázku oplocení pozemku. Mít jasně definované hranice vašeho pozemku a chránit ho kvalitním plotem je k nezaplacení. Pokud máte moderní novostavbu nebo starší dům ladíte do moderního stylu, určitě oceníte, když bude i plot hezky vypadat. Kromě krásného designu vám naše levné betonové ploty nabídnou i další vlastnosti, které jako majitelé nemovitosti zcela jistě oceníte.

dům s plotem

  • Betonové ploty jsou u neprůhledné. Díky tomu budete mít vyšší soukromí, protože přes ně nejde vidět. Zvědaví sousedé už tak neuvidí vůbec nic.
  • Ploty z betonu mají další skvělou vlastnost, a tou je odolnost vůči vnějším vlivům a barevná stálost. Nemusí se vůbec nijak udržovat, beton bude vypadat dobře i za několik let. Pokud vám náhodou poroste mechem, stačí jej omýt proudem horké vody.
  • Přes betonový plot se nedostane nezvaná návštěva. Betonové plot vám poskytne vyšší míru bezpečí.
  • Poslední skvělou vlastnost betonového plotu ocení zejména lidé, kteří bydlí někde na samotě, kde se neschovají před větrem. Betonový plot vám pomůže odrážet vítr – tím zvýšíte nejen svou bezpečnost, ale i ochranu majetku před poletujícími věcmi.

moderní plot

Betonové ploty mají řadu výhod, díky kterým jsou v posledních letech velmi oblíbené. Rádi vám připravíme nezávaznou kalkulaci. V případě zájmu zaměříme stávající plot, odstraníme jej a připravíme si základy pro nový plot. Betonové dílce se musí usazovat těžkou technikou, protože mají velmi vysokou hmotnost. I přesto se snažíme aby byly práce hotové co nejdříve. Pokud se vám nelíbí samotný beton, můžete si vybrat z mnoha kombinací betonu a dřeva. Něco tomu chybí? Aby byl pozemek okolo vašeho domu čistý a plně funkční, samozřejmostí je možnost objednávky branky a brány. Prohlédněte si hotové ploty is brankami, a načerpejte inspiraci pro váš domov.