Pomocník pro každou švadlenku

Šití se stalo v poslední době velkým trendem. Hodně domácích švadlenek začalo především šitím pro své ratolesti. Pokračovalo ale také šitím oblečení pro sebe. Protože jak jinak si pořídit opravdu originální kousek, který sedí přímo na Vaši postavu? A jako bonus dokonce s přesně tím vzorem, který se vám líbí? No samozřejmě, nejlepší je si takové oblečení ušít.

Panna a metr

Zkušenější švadlenky už si zvládají střihy také vymyslet samy a nemusí si je kupovat na internetu. Ať už takto šijete oblečení pouze pro svou vlastní potřebu, anebo je to vaše obživa, je pro vás velkým pomocníkem krejčovská panna. Na krejčovskou pannu si můžete skvěle přikládat a připevňovat látky tak, abyste měli lepší představu, jak bude Váš finální výsledek vypadat, kde je třeba přidat, kde ubrat, nebo něco poupravit.

Prima-obchod.cz Vám nabízí širokou škálu krejčovských panen. Některé mají kovový stojan, jiné zase dřevěný. Všechny ale vynikají vysokou kvalitou a nízkou váhou. Nemusíte se tedy bát, že byste si při manipulaci poškodili záda. Krejčovské panny vám nabízíme ve velikostech 36 až 38, 40 až 42, 46 a 48 až 50. V nabídce je ale také velmi praktická krejčovská panna nastavitelná. Díky ní si skvělé nastavíte individuální rozměry jednotlivých částí na panně. Díky tomu získáte panu těch nejpřesnějších rozměrů pro konkrétní osobu. To využijete především když šijete více lidí s různou velikostí, ale také pokud šijete pouze pro sebe a nemáte standardní konfekční velikost.

Krejčovská panna

Kromě těchto panen nabízíme takové krejčovské panny dětské, a to ve velikostech 110 až 120 2 a 140 až 152. Skvělým doplňkem, který máme v nabídce je také potah na krejčovskou pannu v různých barvách. Díky tomu se stane pana také pěknou dekorací Vaší domácnosti. Velmi oblíbená je také výstavní kovová panna, která se stane krásnou dekorací ve vašem obchůdku.

Podívejte se na naše webové stránky obchodu prima-obchod.cz a sami se přesvědčte o naší skvělé nabídce. Pokud vám cokoli není jasné a potřebujete radu, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tady pro vás a vždy Vám rádi pomůžeme.